hurtownia zniczy sklep internetowy

Pierwszy listopada zbliża się wielkimi krokami. To oznacza wzmożoną aktywność polaków na cmentarzach – sprzątanie, pielenie, grabienie. Groby na święto zmarłych musza lśnić. Jednak zgodnie  tradycją, samo zadbanie o porządek nie wystarczy. Potrzebne są jeszcze kwiaty i znicze. Jakie znicze wybierać? Które wkłady są najbardziej wydajne? Każda hurtownia zniczy sklep internetowy posiada, ale czy warto się zaopatrywać bezpośrednio w nim?   

Hurtownia zniczy sklep internetowy prowadzi – Ale czy opłaca się tak kupować?

Znicze kupujemy przez cały rok w małych ilościach. Natomiast pod koniec października jest wielki „szał” na znicze i wkłady do nich. Wynika to z nadchodzącego święta zmarłych. Wielu ludzi traci na znicze dziesiątki, jak nie setki złotych. W tym okresie znicze pojawiają się we wszystkich marketach. Jest ich dużo więcej niż zwykle w kwiaciarniach i specjalnych sklepach. Niestety, sprzedawcy zwykle znacznie podnoszą ich ceny w porównaniu z resztą roku. Jednak warto pamiętać o tym, że każda hurtownia zniczy ma sklep internetowy. Najczęściej kupując bezpośrednio z niej płaci się mniej. Oczywiście trzeba uważać, bo nierzadko sprzedaż detaliczna wychodzi drogo. Wystarczy dobrze przeczytać. Można się zdziwić jaką przebitkę obserwujemy w sklepach przed świętem zmarłych.  

Jakie znicze są najlepsze?

W kwestii zniczy mamy ogromny wybór. Różnią się  kształtami, kolorami i napisami. Poniżej podstawowe rodzaje zniczy: 

  • Artystyczne – Często w postaci kapliczek. Odznaczają się dużą odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Do takich zniczy można na ogół zastosować wkład elektryczny bądź tradycyjny olejowy lub parafinowy.
  • Szklane – najczęściej do zniczy dołączone są kapturki i podstawki. Sprawdzą się przez cały rok, pasują o każdej porze. Właśnie te widzimy najczęściej.
  • Okazjonalne – Są to znicze przeznaczone na specjalne okazje takie jak dzień mamy. Często w kształcie serca z napisem „Dla taty” i tym podobnymi.  
  • Znicze elektryczne – odznaczają się wysoką jakością, trwałością, estetycznością, a także długim czasem świecenia. Zdecydowanie opłacalny zakup, a przy tym bardziej ekologiczny.
znicze

 Wkłady do zniczy  

Co ciekawe, w kwestii wkładów mamy jeszcze większy wybór, niż przy samych zniczach.  Jednak przede wszystkim wyróżniamy:

  • parafinowe – na bazie parafiny, czasem z różnymi domieszkami. Wkłady parafinowe odznaczają się długim czasem palenia, równomiernym wypalaniem, brakiem kopcenia. Wkłady parafinowe do zniczy to produkty całoroczne, które pięknie się palą, a przy przechowywaniu się nie kruszą;
  • wkłady elektryczne LED do zniczy – świetne rozwiązanie, które gwarantuje dużą wygodę oraz długi czas świecenia. Zasilane są bateriami. Czas świecenia wkładów elektrycznych wynosi do 80 dni. Są mocne, trwałe, dostępne w wielu kolorach światła;

By admin