Wanna z hydromasażem

Nadszedł najlepszy czas na montaż jacuzzi w swoim ogrodzie! Dzięki rosnącej popularności, rynek tak się poszerzył, że do wyboru mamy mnóstwo modeli. Które z nich będą odpowiednie dla nas? Na co warto zwrócić uwagę przed zakupem? ODPOWIADAMY!

Gdzie zamontować jacuzzi?

Coraz popularniejszy staje się montaż jacuzzi w ogrodzie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że nie w każdym miejscu może ono być. Dlaczego? Tak samo jest z innymi wannami i urządzeniami. Potrzebny jest dostęp do wody, prądu, a także możliwość zadaszenia. Co jeszcze? Przede wszystkim zwróć uwagę na teren, na którym planujesz zamontowanie jacuzzi ogrodowego. Jest to kluczowa sprawa, ponieważ nie może to być nierówny teren. Z jacuzzi może wylewać się woda lub może po prostu źle działać. Powinieneś także zadbać o to, aby spa było odpowiednio oddalone od innych sprzętów ogrodowych, aby jego użytkowanie było w pełni przyjemne, a meble ogrodowe i inne elementy wyposażenia nie przeszkadzały Ci podczas korzystania z wanny z hydromasażem.

Jacuzzi ogrodowe

Materiał wykonania i cena

Powierzchnia basenu z hydromasażem wykonywana jest z piankowego tworzywa sztucznego lub akrylu. Popularne są także zabudowy, które emitują drewno. Inne jacuzzi – dmuchane są natomiast wykonane z tworzywa PCV. Jest ono tak samo odporne na uszkodzenia, jak baseny dmuchane. Mimo wszystko jest to gorsza inwestycja. Po jakim względem? Dmuchane jacuzzi jest tańsze, ale znacznie mnie trwałe. Z pewnością zwykłe jacuzzi posłuży nam kilkanaście lat, ale ich ceny zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy. Wszystko jednak zależy od materiału, wielkości, ilości dysz, innych udogodnień, a także transportu, montażu czy zadaszenia lub pokrywy.

Funkcje

Jeśli chodzi o spa ogrodowe, ważnym czynnikiem są dodatkowe funkcje, które da się zamontować do basenu z hydromasażem. Warianty całoroczne można rozszerzyć o wodospady, podświetlenie, system dezynfekcji czy różnego rodzaju dysze, których ilość zależy jedynie od preferencji.

By admin