Brwi permanentne poznań

Samodzielny i codzienny makijaż brwi to problem dla wielu kobiet. Po pierwsze, czasem bardzo ciężko samemu wyznaczyć odpowiednią geometrię brwi i nadać im odpowiedni kształt. Dla wielu osób – nie tylko kobiet – brwi to problem ze względu na stan zdrowia lub wypadki losowe, które pozbawiły ich włosków, a tym samym zmieniły ich rysy twarzy. Makijaż brwi nie jest też skuteczny w przypadku wielu osób, które pracują choćby w środowisku o wysokiej wilgotności powietrza lub z tendencją do pocenia skóry – nawet najdroższe kosmetyki potrafią się rozmazywać w ciągu dnia, co może dać fatalny efekt. Czy jest sposób, by sobie z tym poradzić? Oczywiście! Warto zainwestować w makijaż permanentny brwi i pozwolić sobie na brwi idealne – w dodatku na bardzo długo!

Brwi permanentne Poznań – jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonania brwi permanentnych w Poznaniu powinien być wykonywany przez specjalistę w profesjonalnym gabinecie – wtedy jest to proces niesamowicie sterylny, bezpieczny i gwarantujący odpowiedni efekt. 

Specjalista ocenia stan skóry oraz określa oczekiwany kształt końcowy brwi – dobiera kształt, barwniki, a przede wszystkim rodzaj metody, jaką wykona zabieg. Gdy pacjentka jest pewna, że oczekuje właśnie obiecanego efektu, specjalista odpowiednio przygotowuje skórę, stosuje krem znieczulający, przystępuje do przeprowadzenia zabiegu poprzez użycie specjalnego aparatu igłowego oraz zestaw wcześniej wybranych barwników. Za pomocą aparatu igłowego, pigment wprowadzony jest pod skórę – brwi permanentne w Poznaniu to wykonanie mikro tatuażu, który pozostanie w skórze przez okres około pięciu lat. Przy poszczególnych technikach, takich jak makijaż typu ombre, wskazane jest powtórzenie zabiegu po około 3-4 tygodniach – naskórek naturalnie się złuszcza, co za tym idzie, część nałożonego pigmentu może być naturalnie usunięta. Po wykonaniu korekty klient może cieszyć się pełnym efektem brwi permanentnych w Poznaniu – naturalnie wyglądającymi brwiami, które każdego dnia będą wyglądały perfekcyjnie. 

Makijaż permanentn Poznań

Gdzie najlepiej wykonać zabieg?

Obecnie brwi permanentne w Poznaniu wykonuje wiele salonów, warto jednak dokładnie sprawdzić ofertę i wybrać profesjonalistów – zawodowy gabinet medycyny estetycznej, w którym profesjonaliści wykonują zabiegi makijażu permanentnego Poznań z największą starannością, biorąc pod uwagę swoje doświadczenie. Wybierając profesjonalistę można mieć pewność, że brwi permanentne w Poznaniu delikatnie podkreślą urodę i ułatwią dbanie o twarz każdego dnia. 

By admin