Od dziecka marzyłem o zawodzie aktora. Już jako mały dzieciak z dużym zaciekawieniem oglądałem ulubione filmy. Bardzo lubiłem też chodzić z mamą do teatru. Zadziwiało mnie nawet nie samo aktorstwo, ale zdolności pamięciowe aktorów. Jak można dwie godziny bez pomocy kartki mówić tekst ze scenariusza przekazując do tego emocje? Nie było innego wyjścia – po liceum wybrałem szkołę aktorską.

Jak to jednak w tej branży bywa samo ukończenie studiów nie wystarczy. Jeśli chcesz cały czas pracować i się rozwijać musisz koniecznie inwestować w naukę oraz poszerzanie swoich kwalifikacji. Zdawałem sobie sprawę i cały czas brałem udział w różnego rodzaju wydarzeniach związanych ze sztuką teatralną oraz filmową. Ostatnio również wziąłem udział w warsztatach teatralnych w Warszawie.

Moja przygoda z warsztatami aktorskimi

Było to fantastyczne przeżycie dla mnie. Znalazłem odpowiedni warsztat przez stronę http://www.actingcoach.pl/. Nie zastanawiałem się dużo i od razu zapisałem się na zajęcia. Była to naprawdę dobra decyzja. Zajęcia były świetne. Podczas ich trwania spotkałem się z wieloma ciekawymi osobowościami. Dowiedziałem się sporo o sztuce aktorstwa, poznałem techniki ćwiczenia pamięci. Nie ukrywam, że ta ostatnia umiejętność była dla mnie niezwykle ważna i przydatna. Nie od dziś wiadomo, że dobra pamięć w pracy aktora jest naprawdę bardzo istotna. Bez tego ani rusz.

Warsztaty aktorskie w Warszawie były prowadzone w ciekawy i bardzo interesujący sposób. Jeśli wiążesz swoją przyszłość z aktorstwem, z teatrem na pewno warto zapisać się na tego rodzaju wydarzenie. Zajęcia prowadzą nie tylko aktorzy, ale także psychologowie, reżyserzy, specjaliści od wizerunku, czy scenarzyści. Program warsztatów jest dopasowany do potrzeb dzisiejszej branży.