Zaproszenia weselne Mogilno

 

Organizacja uroczystości to nie lada wyzwanie. Szczególnie, kiedy urządzamy je sami. Najważniejsza jest koncepcja! Już wcześniej warto zastanowić się, w jakim stylu chcemy urządzić imprezę. Obecnie bardzo modne stały się wesela w stylu boho czy też w stylu glamour. Nie wiesz, jak zabrać się za organizację wesela i w jakim stylu go urządzić? Zapoznaj się z naszym artykułem i ułatw sobie cały proces organizacji.

 

Organizacja wesela krok po kroku

  1. Rezerwacja miejsca przyjęcia.
  2. Decyzja odnośnie dekoracji i stylu w jakim zostanie zorganizowane nasze przyjęcie.
  3. Zorganizowanie dodatkowych atrakcji np. fotobudka, fajerwerki lub gołębie.
  4. Zgromadzenie niezbędnych dokumentów z kościoła oraz urzędu stanu cywilnego.
  5. Rezerwacja zespołu oraz fotografa.
  6. Wybór zaproszeń ślubnych oraz rozplanowanie rozsadzenia gości.
  7. Wybranie menu oraz tortu weselnego.
  8. Wynajęcie samochodu.
  9. Zakup napoi i alkoholi.
  10. Zakup sukni ślubnej, dodatków, a w przypadku pana młodego garnituru.

To tylko najważniejsze czynności, jakie powinniśmy wykonać podczas organizacji wesela. Każda przyszła panna młoda chce, aby uroczystość dopięta była na ostatni guzik. Dlatego coraz więcej par młodych decyduje się na usługi organizatora ślubu. Jest to świetne rozwiązanie, w przypadku, kiedy para młoda nie ma koncepcji na własne wesele.

Zaproszenia weselne Mogilno

Styl uroczystości – boho czy glamour?

Decydując się na zorganizowanie wesela wybieramy odpowiedni styl. Najczęściej pary młode decydują się na styl boho, następny w kolejności jest styl glamour. Czym wyróżniają się te style? Jak będzie wyglądała nasza sala weselna jeśli zdecydujemy się na któryś z tych pomysłów dekoracyjnych?

Styl boho – lekkość i spontaniczność w jednym

Aby uroczystość była w stylu boho musi ona spełniać i posiadać kilka podstawiwych cech. Należą di nich: lekkość, zwiewność, delikatność. Charakterystyczne elementy dla stylu boho to pióra, prędzle, łapacze snów, zamsz, dżins, falbany, koronki czy też rozszerzone rękawy i nogawki.

Aby sala weselna udekorowana była w tym stylu warto sięgnąć po łapacze snów, lustra w złotych ramach, ręcznie robione dekoracje z koronek czy też żywe i nasycone kolory.

Zaproszenia ślubne Mogilno

Styl glamour – blask i szalone dekoracje!

Styl glamour to blask i wiele brokatowych elementów. Złota zastawa stołowa, bogate bukiety w wysokich wazonach czy też błyszczące świeczniki – to podstawowe elementy dekoracji Sali w tym stylu. Do stylu glamour idealnie pasuja pastelowe kolory – w szczególności róż i fiolet.

 

By admin