elektryk Barcin

Któż z nas nie miał kiedyś wątpliwej przyjemności obcować z elektrykiem rodem ze słynnego programu „Usterka”? Temat nie jest jednak zabawny, ponieważ wybór niewłaściwego fachowca w przypadku elektryka może skończyć się tragicznie! Jak więc sprawdzić, czy fachowiec odpowiadający naszym potrzebom rzeczywiście godny jest zaufania?

Przede wszystkim kompetencje!

Szukając właściwego elektryka, zawsze należy sprawdzić jego kompetencje! To podstawa zatrudnienia fachowca „od prądu”.  Potencjalny elektryk powinien okazać niezbędne uprawnienia, związane z wykonywaniem instalacji i prowadzeniem pomiarów elektrycznych. Jeśli elektryk nie posiada niezbędnych dokumentów, nie będzie mógł wpisać się do dziennika budowy, co skutkować będzie poważnymi problemami! Zaleca się również, by elektryk posiadał dokumenty wydane przez Stowarzyszenie Elektryków Polskich, szukając elektryka z Witkowa z pewnością znajdziemy takiego, który będzie mógł okazać tego typu dokument. Posiadanie takich certyfikatów uprawnia do wykonywania wszelkich prac elektrycznych. 

Warto również wiedzieć, że elektrykiem w Polsce może zostać osoba, która ma wykształcenie zasadnicze zawodowe i uprawnienia eksploatacji urządzeń elektrycznych oraz energetycznych, wydawane przez wspomniane powyżej Stowarzyszenie. Jeśli szukamy osoby z tytułem czeladnika i mistrza zawodu, powinniśmy poprosić o zaświadczenie zdania egzaminu przeprowadzonego przez PKE. Wybór odpowiedniego specjalisty z certyfikatami pozwoli nam w legalny sposób wykonać usługę, ale też ułatwi rozwiązywanie ewentualnych roszczeń gwarancyjnych. 

elektryk Witkowo

Kompetencje w parze z umiejętnościami – prawdziwy sukces!

Elektromonter czy elektryk to nie tylko potwierdzone zaświadczeniami certyfikaty. Specjalista powinien posiadać również szereg cech, które zagwarantują nam bezpieczeństwo wykonanej usługi. Są to przede wszystkim odporność na stres, siła fizyczna, sprawność fizyczna, umiejętność pracy w zespole, brak lęku wysokości, stabilność emocjonalna, posiadanie wyobraźni przestrzennej, poczucie odpowiedzialności i konsekwencja. Zebranie tych cech w jednym człowieku w połączeniu z odpowiednimi kwalifikacjami to gwarancja sukcesu i dobrze wykonanej usługi elektrycznej. Oferując usługi elektryczne w Barcinie, można znaleźć specjalistów z takim zespołem cech. 

Szeroki zakres usług gwarancją zadowolenia

Usługi elektryczne to cały szereg obowiązków, które zlecić możemy elektrykowi. Szukając usług elektrycznych w Barcinie i elektryka w Witkowie, warto zwrócić uwagę, czy wybrany specjalista oferuje:

– montaż, przegląd, remont, wymianę i konserwację instalacji elektrycznych,

– wykonywanie prac przygotowawczych pod montaż instalacji,

– instalację oświetlenia,

– właściwe ułożenie przewodów elektrycznych,

– wybór odpowiednich materiałów do wykonania usługi. 

By admin