długopisy reklamowe

Długopisy z nadrukiem są nadal jednym z najpopularniejszych akcesoriów reklamowych. Mimo że coraz częściej zapiski tworzymy na komputerze czy telefonie, to długopisy reklamowe są używane przez nas i naszych klientów każdego dnia. Długopisy i pióra wraz z papierem firmowym pomagają tworzyć profesjonalny wizerunek naszego przedsiębiorstwa. Symbolizują dbałość o szczegóły, kompetencję oraz budują świadomość marki.

Dlaczego Twoja firma powinna posiadać długopisy z nadrukiem?
Długopisy reklamowe czasami kojarzą nam się z jaskrawymi, metalowymi, wręcz tandetnymi artykułami piśmienniczymi, a nie elementem pomagającym wzmacniać pozytywny wizerunek firmy. Dlaczego tak się dzieje? Gdyż taki model długopisów jest bardzo popularny i wiele firm korzysta z tego rozwiązania. Ten trend powoli przemija, a na rynku dostępne są także plastikowe czy ekologiczne modele wykonane z naturalnych tworzyw. Ten ostatni jest bardzo trafnym wyborem, jeżeli misja i wizja twojej firmy związana jest z dbałością o środowisko. Taki długopis nie tylko będzie wzmacniał wiarygodność, ale może okazać się dobrym prezentem dla potencjalnych klientów.

długopisy z nadrukiem

Jak wybrać odpowiednie długopisy reklamowe dla swojego przedsiębiorstwa?
Na rynku dostępne są długopisy kolorowe, błyszczące, matowe, brokatowe itp. Dowiedz się, czy wybrany przez Ciebie model nadaje się do zadrukowania. Wielkość napisu i loga umieszczonego na produkcie jest zależny od jego wielkości – czasami pole do zadrukowania długopisu jest niewielkie, więc weź to pod uwagę przy wyborze modelu.
Długopisy pod grawer powinny być wykonane z mocniejszych materiałów. Taki długopis wygląda solidnie i profesjonalnie.
Podarowanie stałym lub potencjalnym klientom firmowych gadżetów z grawerem to doskonała szansa na to, że lepiej zapamiętają Twoją markę. Artykuły piśmiennicze używamy każdego dnia, a więc korzystanie z długopisu z twoim nadrukiem pozwoli jeszcze szybciej zapamiętać umieszczoną na nim nazwę twojej marki oraz logo. Obdarz swoich pracowników! Wiele osób lubi się utożsamiać z miejscem, w którym pracuje i chętnie sięgają po firmowe gadżety, a także rozdają je znajomym – a nie ma lepszej reklamy, niż polecenie zaufanej osoby!

By admin